Nabízíme k pronájmu nově zrekonstruované kancelářské prostory v Opavě Komárově na frekventované ulici Ostravská o velikosti 109 m2. Celá budova prošla rekonstrukcí - nový vstup, interiér, fasáda, okna. Kancelář je zařízená kuchyňskou linkou, myčkou toaletou a koupelnou se sprchou, klimatizaci a terasou. V budově je zabezpečovací zařízení. Možnost parkování u budovy. Prostory je možné pronajmout vč. vybavení. Při dlouhodobém pronájmu cena dohodou.

Nabízíme k pronájmu nově zrekonstruované kancelářské prostory v Opavě Komárově na frekventované ulici Ostravská o velikosti 66m2. Celá budova prošla rekonstrukcí – nový vstup, interiér, fasáda, okna. Prostory se skládají ze 4 kanceláří o celkové velikosti 66m2 + sociální zázemí. Možnost úpravy kanceláří podle představ zákazníka. Při dlouhodobém nájmu cena dohodou.

Nabízíme k pronájmu prodejní prostor o velikosti 70 m2. Prostor je na frekventované Pekařské ulici v Opavě. Dispozice 64 m2 prodejní prostor + 6 m2 sociální zázemí (kuchyňka, WC). Možnost parkování. Energie dle spotřeby (+-800 Kč měsíčně). Při dlouhodobém pronájmu cena dohodou.

© 2016-2021  DJUSU Opava, s. r. o. | Tvorba webových stránek carl.cz